PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Shkopinj USB prej 32 GB

Go down 
AuthorMessage
Ghetto Gold
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 1400
Location : AdminCP
Job/hobbies : Couter Strike
Thanks : 3
Pikėt : 4164
Registration date : 2008-07-09

PostSubject: Shkopinj USB prej 32 GB   Thu Jan 29, 2009 2:24 pmVerbatim ka zgjeruar ofertėn e vet tė USB-ve duke i shtuar edhe dy shkopinj me kapacitet prej 32 GB: modelin Executive me shpejtėsi tė mėdha tė leximit dhe shkrimit dhe modelin Mini Swivel me kapak rrotullues.
Duke marrė parasysh se kapaciteti i kėtyre pajisjeve ėshtė i barabartė me kapacitetin e 45 CD-ve, ato janė ideale pėr tė gjithė pėrdoruesit tė cilėt udhėtojnė dhe kanė nevojė qė me veti tė bart sasi tė mėdha tė dhėnave.

Store 'n' Go Executive dhe Mini Swivel tanimė janė nė dispozicion nė treg, me ēmim prej 81 pėr modelin e parė dhe 77 eurosh pėr tė dytin.

_________________
Back to top Go down
View user profile
 
Shkopinj USB prej 32 GB
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Si nė pėrralla, qeni zbulon qypin me ar me vlerė prej 10 mln dollarė (FOTO)
» Agim Bacelli:Rrėfimi* Tregim
» Prej nga e ka prejardhjen emri "shqiptar"?
» Kėnd prej politikanėve e sundon gruaja, kush e ka amvise e kush Miss? (Foto)
» Sa sheqer mund tė konsumoj njeriu

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Qendra e Forumi :: Lajmet e Portalit-
Jump to: