PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Moratti takohet me agjentin e Agueros

Go down 
AuthorMessage
V@L!
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1347
Thanks : 0
Pikėt : 3914
Registration date : 2009-01-30

PostSubject: Moratti takohet me agjentin e Agueros   Thu Mar 26, 2009 1:47 am

Mediat italiane njoftojnė se kėto ditė agjenti i Sergio Agueros do tė takohet me presidentin e Interit, Massimo Moratti.
“Corriere dello Sport” njofton se Jose Segui, agjenti i sulmuesit tė Atletico Madridit, tashmė ka arritur nė Evropė dhe ka aranzhuar takim me presidentin e Nerazzurėve.

Sulmuesi argjentinas ėshtė nė shėnjestėr tė zikaltėrve qe disa muaj dhe konsiderohet si njėri nga lojtarėt kryesorė, tė cilin Moratti dėshiron ta transferojė nė Giuseppe Meazza.
Back to top Go down
View user profile
 
Moratti takohet me agjentin e Agueros
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Tema tė ndryshme :: Sport-
Jump to: