PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Drogba i hapur pėr t’i filluar bisedimet me Chelsean

Go down 
AuthorMessage
V@L!
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1347
Thanks : 0
Pikėt : 3915
Registration date : 2009-01-30

PostSubject: Drogba i hapur pėr t’i filluar bisedimet me Chelsean   Thu Mar 26, 2009 1:48 am

Agjenti i Didier Drogbas, Thierno Seydi, thotė se klienti i tij dėshiron t’i fillojė bisedimet pėr vazhdimin e kontratės me Chelsean.
Drogba ishte afėr largimit nga Blutė gjatė kohės kur Luiz Felipe Scolari ishte trajner, pėr shkak tė raporteve tė kėqija me brazilianin.

Mirėpo qė nga ardhja e Guus Hiddink, sulmuesi nga Bregu i Fildishtė po i kthehet formės sė tij. Prandaj 30-vjeēari ėshtė shprehur i gatshėm qė tė heqė dorė nga klubet tjera pėr tė qėndruar nė Satmford Bridge.

“Ai ėshtė i lumtur sėrish, po luan mirė dhe ėshtė kthyer nė formė. Golat e shėnuar tregojnė se ai po kėnaqet me futbollin. Nėse Chelsea bėn njė ofertė tė re pėr vazhdimin e kontratės, ne do ta shqyrtojmė dhe do tė vendosim pėr tė ardhmen”, ka thėnė Seydi.
Back to top Go down
View user profile
 
Drogba i hapur pėr t’i filluar bisedimet me Chelsean
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Njė orė mėsimi nė njė shkollė tė mesme amerikane, rreth krijimtarisė sė shkrimtares Kozeta Zylo
» Zyra per Mbrojtjen e Konsumatoreve: Leter e hapur drejtuar Kryeministrit Berisha
» Lajme mbi rezultatet e zgjedhjeve:Edhe PD-ja edhe PS-ja kane filluar te festojne fitoren!
» Nafi Ēegrani: Depėrtimi i UDB-sė ndėr shqiptarė
» Bllaca, letėr tė hapur shokut tė tij Farukut

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Tema tė ndryshme :: Sport-
Jump to: