PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Lippi do tė startojė me tre sulmues

Go down 
AuthorMessage
V@L!
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1347
Thanks : 0
Pikėt : 3914
Registration date : 2009-01-30

PostSubject: Lippi do tė startojė me tre sulmues   Thu Mar 26, 2009 1:49 am

Trajneri i Italisė, Marcello Lippi, ka vendosur qė ndeshjen e tė shtunės kundėr Malit tė Zi ta fillojė me tre sulmues, Fabio Quagliarella, Antonio Di Natale dhe Vincenzo Iaquinta.
Sportmediaset.it njofton se Lippi ka vendosur pėr njėmbėdhjetėshin bazė me tė cilėn do ta fillojė ndeshjen kundėr Malit tė Zi tė shtunėn nė Podgoricė, nė kuadėr tė kualifikimeve pėr Kampionatin Botėror 2010.

Formacioni i mundshėm i Italisė (4-3-3): Gianluigi Buffon- Gianluca Zambrotta, Fabio Cannavaro, Giorgio Chiellini, Fabio Grosso- Angelo Palombo, Daniele De Rossi, Andrea Pirlo- Fabio Quagliarella, Antonio Di Natale dhe Vincenzo Iaquinta.
Back to top Go down
View user profile
 
Lippi do tė startojė me tre sulmues
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Tema tė ndryshme :: Sport-
Jump to: