PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Ancelotti takohet me Perez

Go down 
AuthorMessage
V@L!
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1347
Thanks : 0
Pikėt : 3914
Registration date : 2009-01-30

PostSubject: Ancelotti takohet me Perez   Thu Mar 26, 2009 1:51 am

Njoftohet se trajneri i Milanit, Carlo Ancelotti, ėshtė shumė afėr Real Madridit, pasi ka pasur njė drekė pune me pretendentin kryesor pėr president tė Mbretėrve, Florentino Perez.
“Tuttosport” njofton se Perez dhe Ancelotti janė takuar javėn e kaluar nė Gjenevė, me ē’rast Perez i ka bėrė Ancelottit njė ofertė tre vjeēare, me njė pagė pre 15 milionė eurosh nė vit, por me kusht qė t’ua ktheje shkėlqimin Los Merengues nė Evropė.

Pėr mė shumė, burime pranė Perez pohojnė se kandidati potencial pėr president tė Realit ėshtė duke pėrgatitur tė shpenzojė 300 milionė euro pėr tė sjellė nė Bernabeu emra tė tillė si Kaka, Cristiano Ronaldo, Steven Gerrard dhe Karim Benzema.
Back to top Go down
View user profile
 
Ancelotti takohet me Perez
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Tema tė ndryshme :: Sport-
Jump to: