PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Henry: Jam nė formėn mė tė mirė nė karrierė

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
V@L!
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1347
Thanks : 0
Pikėt : 3497
Registration date : 2009-01-30

PostSubject: Henry: Jam nė formėn mė tė mirė nė karrierė   Thu Mar 26, 2009 1:51 am

Sulmuesi i Barcelonės, Thierry Henry, thotė se loja e tij tek klubi spanjoll ėshtė pėrmirėsuar nė krahasim me atė tek Arsenali.
Henry pati njė periudhė fantastike nėn fanellėn e Arsenalit, por nė fillim tė transferimit tė tij tek Barcelona nuk arriti tė gjendej mirė. Francezi megjithatė thotė se loja e tij sė fundi ėshtė pėrmirėsuar dukshėm.

“Jam duke i kaluar momentet mė tė mira nė karrierė. Luaj pėr ekipin mė tė mirė nė botė dhe kam edhe dy vite nga marrėveshja ime. Jam pėrmirėsuar nė lojė”, ka thėnė Henry.

“Nė Arsenal mė duhej tė koncentrohem vetėm nė rolin e sulmuesit. Kėtu duhet edhe tė mbrohem dhe tė jem efektiv nė sulm. Pėr kėtė duhet mė shumė punė dhe energji”, ka shtuar francezi.
Back to top Go down
View user profile
 
Henry: Jam nė formėn mė tė mirė nė karrierė
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Mirėse erdhe moj pranverė!
» Fjalė tė Urta - Mirėsia; Drejtėsia
» Nuk kemi besuar se ekziston njė organizim kaq i mirė i FFSHGJ-sė dhe i klubeve shqiptare nė Gjermani
» Skėnder Zogaj:FARK-u ishte strukturė legale, e mirėfilltė ushtarake
» Burbuqe Thaēi: Sherri i mikut tė mirė nė ditėt e vėshtira!

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Tema tė ndryshme :: Sport-
Jump to: