PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Milani i pakėnaqur me Ronaldinhon

Go down 
AuthorMessage
V@L!
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1347
Thanks : 0
Pikėt : 3920
Registration date : 2009-01-30

PostSubject: Milani i pakėnaqur me Ronaldinhon   Thu Mar 26, 2009 1:52 am

Milani thuhet se nuk ėshtė i kėnaqur me pėrpjekjet e Ronaldinhos gjatė stėrvitjeve, fakt qė tregon edhe pse lojtari nuk gėzon njė formė tė mirė.
Mediat italiane kanė shkruar se trajnerėt e Milanit janė tė pakėnaqur me punėn e brazilianit, i cili raportohet se nuk jem maksimumin nė fushė gjatė stėrvitjeve.

“Lojtarėt si Ronaldinho bazohen vetėm nė talent, duke menduar se kjo ėshtė diferenca. Sidoqoftė nė futboll nuk mund tė jeni nė formė nėse nuk punoni shumė, atėherė nuk do tė mund tė shkėlqeni gjatė ndeshjeve”, citohet tė ketė thėnė Ancelotti.

Pavarėsisht formės sė tij jo aq tė mirė pėr klubin e tij, trajneri brazilian Carlos Dunga e ka ftuar mesfushorin pėr ndeshjet e ardhshme kualifikuese tė Kupės Botėrore kundėr Ekuadorit dhe Perusė.
Back to top Go down
View user profile
 
Milani i pakėnaqur me Ronaldinhon
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Halit Bogaj: ''Xhemail Abria- pleqnar i Kosovės''

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Tema tė ndryshme :: Sport-
Jump to: