PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Riera: Jemi optimistė pėr titullin

Go down 
AuthorMessage
V@L!
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1347
Thanks : 0
Pikėt : 3888
Registration date : 2009-01-30

PostSubject: Riera: Jemi optimistė pėr titullin   Thu Mar 26, 2009 1:53 am

Anėsori i Liverpoolit, Albert Riera, thotė se vetėbesimi po rritėt nė mesin e bashkė-lojtarėve tė tij, tė cilėt shpresojnė se do tė arrijnė tė mposhtin Manchester United nė luftė pėr titullin e Premierligės.
Tė kuqtė janė duke marrė frymė mė lirshėm pasi ngushtuan diferencėn me kampionin nė fuqi nė vetėm njė pikė. Liverpooli mposhti Manchesterin dhe Aston Villan nė dy ndeshjet e fundit dhe Riera beson se ekipi i tij do t’ia dalė nė tentimin pėr tė fituar titullin kėtė sezon.

“Liverpooli po luan vėrtet shumė, shumė mirė pėr momentin. Sezoni ėshtė vėrtet i komplikuar dhe duhet tė luani mirė edhe atė dhjetė muaj nė njė nivel shumė tė lartė dhe kjo ndonjėherė ėshtė shumė, shumė e vėshtirė”, ka thėnė Riera.

“Tash jemi nė njė pozitė mė tė mirė, shumė tė pėrshtatshme pėr tė luftuar pėr titullin. Jemi njė pikė prapa Manchesterit dhe jemi shumė tė bindur se ky ėshtė momenti mė i rėndėsishėm”, shton spanjolli.
Back to top Go down
View user profile
 
Riera: Jemi optimistė pėr titullin
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» AGIM GASHI - ANGELA MĖRKELIT
» JEMI SHQIPTAR ME TRI BESIME- Poezi nga ;Lek Mrijaj
» Dardan Velija: Njė biografi siē s'jemi mėsuar tė shohim
» Ne ishim ketu, Ne jemi akoma ketu, kjo eshte "HISTORIA" e Popullit Tim

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Tema tė ndryshme :: Sport-
Jump to: