PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Van der Vaart: Jam viktimė e ndryshimeve

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
V@L!
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1347
Thanks : 0
Pikėt : 3527
Registration date : 2009-01-30

PostSubject: Van der Vaart: Jam viktimė e ndryshimeve   Thu Mar 26, 2009 1:53 am

Mesfushori i Real Madridit, Rafael van der Vaart, ka thėnė se ai ėshtė i pakėnaqur me mosaktivizimin e tij tek klubi spanjoll dhe se ėshtė viktimė e ndryshimeve nė klub.
“Jam viktimė e ndryshimeve tė trajnerit nga Bernd Schuster nė Juande Ramos, i cili nuk ka besim nė mua. Ndjehem i gatshėm dhe stėrvitem mirė, por siē shihet nuk jam duke luajtur”, ka thėnė holandezi.

“Me ekipin kombėtar gjėrat duket se shkojnė shumė mė mirė, ndjej siguri nga menaxhmenti”, ka shtuar Va nder Vaart.
Back to top Go down
View user profile
 
Van der Vaart: Jam viktimė e ndryshimeve
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Ajet Nuro:Tribuna Shqiptare viktimė e suksesit tė saj
» Bashkimi Evropian shpėrblen kriminelėt, ndėshkon viktimėn
» Edhe njė 14-vjeēar nga Presheva viktimė nga sulmet nė Mynih. Terroristi u merr jetėn 4 shqiptarėve

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Tema tė ndryshme :: Sport-
Jump to: