PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Evra: United nuk do tė gabojė mė shumė

Go down 
AuthorMessage
V@L!
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1347
Thanks : 0
Pikėt : 3915
Registration date : 2009-01-30

PostSubject: Evra: United nuk do tė gabojė mė shumė   Thu Mar 26, 2009 1:54 am

Mbrojtėsi i Manchester United, Patrice Evra, ėshtė i bindur se Djajtė e Kuq do tė arrijnė tė rikthejnė formėn pas dy humbjeve radhazi ndaj Liverpoolit dhe Fulhamit.
Manchesteri kryeson tabelėn e Premierligėn, por tash me vetėm njė pikė para Liverpoolit pas dy dėshtimeve tė fundit, edhe pse me njė ndeshje mė pak tė zhvilluar.

Por francezi i lindur nė Senegal thotė se humbjet janė diēka me tė cilėn ekipi i tij nuk ėshtė mėsuar, dhe ėshtė i bindur se ata do t’u rikthehen fitoreve shumė shpejt.

“Nė tri vite, kjo ėshtė hera e parė qė kam shijuar dy humbje radhazi. Jam i sigurt se ishte vetėm njė aksident i vogėl”, ka thėnė mbrojtėsi francez pėr L'Equipe.
Back to top Go down
View user profile
 
Evra: United nuk do tė gabojė mė shumė
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Anė tė mira dhe mė shumė pasoja negative
» Shqipėria ka shumė pėrparėsi pėr turistėt evropianė
» Besi Bekteshi: Falja nuk ėshtė kulturė e demokracisė shqiptare, por standard qė nuk do ta plotėsojmė edhe pėr shumė vite
» Kush Tradhėton mė shumė Femra apo Mashkulli ?
» FJALIMI i Azem Hajdarit nė vitin 1992: Unė di shumė, ndaj duhet tė zhdukem. Jam viktimė e kėsaj diktature tė re

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Tema tė ndryshme :: Sport-
Jump to: