PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Krkic mendon vetėm pėr Barcelonėn

Go down 
AuthorMessage
V@L!
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1347
Thanks : 0
Pikėt : 3942
Registration date : 2009-01-30

PostSubject: Krkic mendon vetėm pėr Barcelonėn   Thu Mar 26, 2009 1:56 am

Sulmuesi i Barcelonės, Bojan Krkic, ka hedhur poshtė spekulimet se ai mund tė largohet nė fund tė sezonit, duke thėnė se dėshiron tė qėndrojė nė Nou Camp.
“Largimi nuk mė ka kaluar nėpėr mendje, pasi besoj se shanset e mia do tė vijnė me kohė”, ka thėnė Krkic.

“Mendoj se mund tė garoj me kėta lojtarė dhe mund tė jem nė njė ekip tė nivelit tė Barcelonės. Jam nė shtėpi, kėtu e kam klubin tim, familjen time, miqtė e mi. Askund tjetėr nuk mund tė jetė kaq mirė”, ka shtuar i riu spanjoll.
Back to top Go down
View user profile
 
Krkic mendon vetėm pėr Barcelonėn
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Tema tė ndryshme :: Sport-
Jump to: