PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Lala: Duam fitore kundėr Hungarisė

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
V@L!
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1347
Thanks : 0
Pikėt : 3640
Registration date : 2009-01-30

PostSubject: Lala: Duam fitore kundėr Hungarisė   Thu Mar 26, 2009 1:56 am

Kapiteni i kombėtares shqiptare, Altin Lala, nė njė intervistė pėr sportiven shqiptare Sporti Shqiptar, ka thėnė se barazimi nuk do ta kėnaqte atė dhe se kombėtarja do tė kėrkojė tri pikė nga ndeshja e radhės kundėr Hungarisė.
Back to top Go down
View user profile
 
Lala: Duam fitore kundėr Hungarisė
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Nafi Ēegrani: Demant kundėr ''komentit'' tė njė spiuni tė fshehur
» Gaztori Erion Veliaj, gėlbaza shpifėse e Edi Ramės kundėr tė majtės shqiptare
» Asllan Dibrani:Kushtrim pėr shpėtim nga rreziku i ekstremizmit islamik,qė vepron nė mėnyrė perfide kundėr kombit shqiptar
» Agim Gashi:KRIMINALITETI NE INTERNET
» Tė gjitha veprimet e kundėrligjshme tė Xhabir Zharkut

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Qendra e Forumi :: Lajmet e Portalit-
Jump to: