PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Kriza ekonomike ka ndaluar nė portat e Shqipėrisė

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
V@L!
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1347
Thanks : 0
Pikėt : 3640
Registration date : 2009-01-30

PostSubject: Kriza ekonomike ka ndaluar nė portat e Shqipėrisė   Thu Mar 26, 2009 1:58 am

Forumi Ekonomik i Crans Montanės filloi sot mbasdite punimet nė Tiranė, duke u pėrqėndruar nė sfidat e krizės financiare ndėrkombėtare, sfidat gjeo-strategjike lidhur me energjinė nė Europėn Juglindore dhe zhvillimin dhe pėrmirėsimin e investimeve tė huaja.
Back to top Go down
View user profile
 
Kriza ekonomike ka ndaluar nė portat e Shqipėrisė
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» 28 Nėntori ėshtė dita e ēlirimit tė Shqipėrisė
» Ismet Ramadani:"Harta e shqipėrisė etnike" si shkas...
» Xhorxh Gordon Bajroni, Poeti qė u kėndoi shqiptarėve dhe Shqipėrisė
» Xhafer Leci:Pas pavarėsisė sė Shqipėrisė, festa mė e madhe ėshtė pavarėsia e Kosovės
» Pavarsia e Shqipėrisė

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Qendra e Forumi :: Lajmet e Portalit-
Jump to: