PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Zjarrfikėsi i veshur si Njeriu Merimangė shpėton djaloshin

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
V@L!
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1347
Thanks : 0
Pikėt : 3497
Registration date : 2009-01-30

PostSubject: Zjarrfikėsi i veshur si Njeriu Merimangė shpėton djaloshin   Thu Mar 26, 2009 2:00 am

Njė zjarrfikės nga Tajlanda ėshtė bėrė super-hero pasi qė ėshtė veshur me uniformėn e Spidermanit (Njeriut Merimangė) pėr tė shpėtuar djaloshin artist i cili ishte ulur nė skaj tė njė ndėrtese, ka njoftuar policia nga Bangkoku.
Back to top Go down
View user profile
 
Zjarrfikėsi i veshur si Njeriu Merimangė shpėton djaloshin
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Ramiz Dermaku: Njeriu ėshtė mė i fortė se guri e druri
» Fjalė tė Urta - ISLAME
» Demir Krasniqi: Shpėrnguljet e shqiptarėve nė kėngėt tona popullore
» 1999, Ja si u mor peng autobusi grek nga emigranti shqiptar
» Urim Gjata: Njeriu qė urrejtjen e ktheu nė paqe dhe pajtim

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Qendra e Forumi :: Lajmet e Portalit-
Jump to: