PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Chairman – telefon i menēur hibrid

Go down 
AuthorMessage
Ghetto Gold
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 1400
Location : AdminCP
Job/hobbies : Couter Strike
Thanks : 3
Pikėt : 4136
Registration date : 2008-07-09

PostSubject: Chairman – telefon i menēur hibrid   Fri Mar 27, 2009 8:30 amNjė telefon jashtėzakonisht i pazakontė, sė paku sipas dukjes sė tij, ėshtė paraqitur nga kompania Ulysse Nardin.
Telefoni i menēur hibrid, me emrin Chairman, ka ekran me madhėsi prej 2.8 inēėsh, lexues pėr zhbllokim i cili reagon nė shenjat e gishtėrinjve, kamerė prej pesė megapikselash, mbėshtetje pėr WiFi dhe aplikacionet pėr shfletimin e internetit dhe leximin e postės elektronike.

Telefoni do tė prodhohet vetėm nė njė numėr tė caktuar, nga tė cilat theksohen Rose Gold, Rose Gold & Blue, Rose Gold & Steel, tėrėsisht tė zi dhe i kaltėr metalik.

Pajisja aktualisht ėshtė duke u paraqitur nėpėr panaire tė ndryshme, derisa nuk ka informata pėr ēmimin dhe datėn e paraqitjen e saj nė treg.

_________________
Back to top Go down
View user profile
 
Chairman – telefon i menēur hibrid
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Qendra e Forumi :: Lajmet e Portalit-
Jump to: