PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Robinho: Mė lehtė tė luhet pėr Brazilin se pėr Cityn

Go down 
AuthorMessage
V@L!
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1347
Thanks : 0
Pikėt : 3914
Registration date : 2009-01-30

PostSubject: Robinho: Mė lehtė tė luhet pėr Brazilin se pėr Cityn   Fri Mar 27, 2009 10:25 am

Robinho ka dalė nė mbrojtje tė formės sė tij tek Manchester City, por ka pranuar se mė lehtė bėn paraqitje tė mira nė fanellėn e Brazilit se nė fanellėn e Manchester Cityt.
“Vėrtet i jam pėrkushtuar klubit tim. Ndonjėherė e pyes veten pse luaj mė mirė pėr Brazilin se sa pėr Cityn. Unė kam dėshirė tė luaj pėr tė dyja, por Manchester City ėshtė njė ekip tjetėr, ndėrsa kombėtarja ėshtė tjetėr”, ka thėnė Robinho.

“Jo se dua tė tregoj mos-respekt pėr lojtarėt e Cityt, tė cilėt vėrtet janė tė mirė, por tė luaj kėtu me Kaka dhe Ronaldinho, vėrtet ėshtė mė ndryshe. Kėtu luaj mirė, por besoj se luaj mirė edhe nė Manchester City. Tashmė kam shėnuar 11 gola”, ka shtuar braziliani.
Back to top Go down
View user profile
 
Robinho: Mė lehtė tė luhet pėr Brazilin se pėr Cityn
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» AGIM GASHI - KUR BYTHA JEPET LEHTĖ !

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Tema tė ndryshme :: Sport-
Jump to: