PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Inter do tė tentojė tė arrijė tek Eto’o pėrmes Maxwell

Go down 
AuthorMessage
V@L!
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1347
Thanks : 0
Pikėt : 3942
Registration date : 2009-01-30

PostSubject: Inter do tė tentojė tė arrijė tek Eto’o pėrmes Maxwell   Fri Mar 27, 2009 10:26 am

Mediat italiane shkruajnė se Interi do tė pėrpiqet ta angazhojė sulmuesin e Barcelonės, Samuel Eto’о duke pėrfshirė nė ofertė mbrojtėsin e majtė Maxwell.
Qė tė dy lojtarėt kanė marrėveshje me klubet e tyre tė cilat skadojnė nė vitin 2010 dhe kanė paralajmėruar zgjidhjen e rasteve pas fundit tė sezonit.

Mediat spanjolle bėjnė tė ditur se Barcelona dėshiron qė sezonin e ardhshėm ta ketė nė radhėt e veta David Villan, sė bashku me mesfushorin Frank Ribery.

Nėse kjo ndodh, sigurisht se Samuel Eto’o do tė kėrkojė tė provojė fatin nė ndonjė klub tjetėr, edhe pse kamerunasi po kalon njė sezon tė shkėlqyeshėm tek Barcelona ku ėshtė golashėnuesi mė i mirė kėtė sezon.

Sportmediaset.it shkruan se Interi do tė pėrpiqet ta shfrytėzojė njė situatė tė tillė pėr t’i ofruar Eto’os tė transferohet nė Giuseppe Meazza.

Jose Mourinho tashmė ka paralajmėruar se ėshtė duke bėrė plane pėr sezonin e ardhshėm nė drejtim tė krijimit tė njė Interi edhe mė tė fuqishėm. Eto’o ėshtė nė krye tė listės sė dėshirave tė portugezit.

Spekulohet se nerazurėt do tė pėrpiqen ta pėrfshijnė nė marrėveshje edhe Maxwell, i cili ėshtė dėshirė e liderit tė La Ligės, duke tentuar kėshtu ta zvogėlojnė shumėn pėr transferimin e Eto’o.
Back to top Go down
View user profile
 
Inter do tė tentojė tė arrijė tek Eto’o pėrmes Maxwell
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Tema tė ndryshme :: Sport-
Jump to: