PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Benitez kėrkon mbrojtėsin e Valencias, Albiol

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
V@L!
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1347
Thanks : 0
Pikėt : 3644
Registration date : 2009-01-30

PostSubject: Benitez kėrkon mbrojtėsin e Valencias, Albiol   Fri Mar 27, 2009 10:28 am

Menaxheri i Liverpoolit, Rafa Benitez, ėshtė duke pėrgatitur ofertė tė vlefshme 10 milionė funte pėr tė marrė shėrbimet e mbrojtėsit tė Valencias, Raul Albiol.
Daily Mail shkruan se ish-menaxheri i Valencias do tė ketė rreth 30 milionė funte nė disponim pėr tė nėnshkruar gjatė afatit kalimtar tė verės dhe nė listė pėrveē Albiol, 23-vjeēar, pėrfshihen edhe mesfushori i Aston Villas, Gareth Barry, dhe anėsori i Tottenhamit, Aaron Lennon.

Albiol vlerėsohet se kushton afro 18 milionė funte, por Benitez beson se ai do tė mund ta marrė lojtarin pėr gjysmėn e shumės qė kėrkon klubi i tij.

“Nėse do tė largohem nga Valencia, kjo do tė jetė pėr njė klub tė madh. Premierliga do tė ishte perfekt”, ka thėnė mbrojtėsi spanjoll.

E, cili klub do tė ishte mė i mirė pėr njė spanjoll pėrveē Liverpoolit?!
Back to top Go down
View user profile
 
Benitez kėrkon mbrojtėsin e Valencias, Albiol
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Skėnder R. Hoxha: Dushkaja kėrkon gjurmime arkeologjike
» "Bezbednosti" (BIA) serb, nė mesin e 157 kosovarėve e kėrkon ende Tahir Zemėn ?!
» LDK kėrkon dorėheqjen e Shpend Ahmetit
» Ish i dashuri i kėrkon ndihmė Jahjagės: Pėr hir tė dashurisė qė kemi pasur e luta tė mė gjejė njė punė
» Sami Islami:PSE SHQIPTARĖT I MBROJTĖN HEBREJTĖ NGA NAZIZMI?

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Tema tė ndryshme :: Sport-
Jump to: