PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Milani do tė provojė edhe njė herė tė transferojė Adebayorin

Go down 
AuthorMessage
V@L!
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1347
Thanks : 0
Pikėt : 3921
Registration date : 2009-01-30

PostSubject: Milani do tė provojė edhe njė herė tė transferojė Adebayorin   Fri Mar 27, 2009 10:29 am

Milani sėrish ėshtė duke analizuar mundėsinė pėr tė sjellė nė radhėt e veta sulmuesin e Arsenalit, Emmanuel Adebayor.
Corriere dello Sport shkruan se pronari i klubit, Silvio Berlusconi, ėshtė duke u pėrgatitur tė harxhojė plot 25 milionė funte pėr tė sjellė nė Itali gjatė verės sulmuesin e Togos.

Milani ishte shumė afėr Adebayor edhe gjatė verės sė kaluar, por derisa Carlo Ancelotti dėshironte njė sulmues tė qendrės, Berlusconi insistoi nė Ronaldinhon, dhe kėshtu edhe ndodhi.
Back to top Go down
View user profile
 
Milani do tė provojė edhe njė herė tė transferojė Adebayorin
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Shkrime nga Xun Ēetta:Ndodhi edhe kjo
» Dyshohet se me armėn qė u vra Xhemajl Mustafa, u plagosėn edhe Fetah Rudi e Ejup Visoka
» Halit Bogaj: ''Xhemail Abria- pleqnar i Kosovės''
» Nuk heqin dorė nga greva edhe pse janė tė rraskapitura
» Lajme mbi rezultatet e zgjedhjeve:Edhe PD-ja edhe PS-ja kane filluar te festojne fitoren!

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Tema tė ndryshme :: Sport-
Jump to: