PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Agjenti i Ibrahimovic: Kush nuk e dėshiron Barcelonėn?

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
V@L!
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1347
Thanks : 0
Pikėt : 3642
Registration date : 2009-01-30

PostSubject: Agjenti i Ibrahimovic: Kush nuk e dėshiron Barcelonėn?   Fri Mar 27, 2009 10:30 am

Agjenti i Zlatan Ibrahimovic thotė se sulmuesi i Interit do tė analizojė mundėsinė pėr tė luajtur nė Barcelona nėse nė drejtim tė tij vjen njė ofertė nga klubi spanjoll.
“Cili lojtar nuk e dėshiron Barcelonėn? Barēa gjithmonė ka qenė njė klub i mrekullueshėm, klub i cili ėshtė mė shumė se njė institucion”, ka thėnė Mino Raiola.

“Sot ata luajnė njė futboll shumė spektakolar, kanė njė grup tė gjerė fansash dhe ėshtė njė qytet fantastik. Ėshtė e qartė se lojtarėt e mėdhenj e duan Barcelonėn”, ka shtuar agjenti i Ibrės.
Back to top Go down
View user profile
 
Agjenti i Ibrahimovic: Kush nuk e dėshiron Barcelonėn?
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Nga Flori Bruqi:Kush ėshtė Behgjet Pacolli ??
» Bajram (Gjergj) Kabashi: Kush po pėrgojon e kush po e thotė tė vėrtetėn!?
» Kush ėshtė vajza tė cilėn nė 19:30 e presin nė "randez-vous" mbi tre milionė shqiptarė!
» Kush i tha Zahir Pajazitit ta vranė Dr. Rugoven?-Flet Hasan Zeneli, bashkėluftėtar i Zahir Pajazitit: Duhet tė zbardhet vrasja e Zahirit
» Ėshtė edhe njė pyetje tjetėr pėrveē kush ėshtė Nazim Bllaca. Kush ėshtė SHIK-u?

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Tema tė ndryshme :: Sport-
Jump to: