PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Ronaldinho mund tė pėrfundojė tek City

Go down 
AuthorMessage
V@L!
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1347
Thanks : 0
Pikėt : 3976
Registration date : 2009-01-30

PostSubject: Ronaldinho mund tė pėrfundojė tek City   Fri Mar 27, 2009 10:31 am

Drejtuesit e Manchester Cityt janė duke vazhduar tė monitorojnė situatėn e Ronaldinhos tek Milani dhe mund tė bėjnė pėrpjekje pėr tė sjellė atė nė Eastlands nė fund tė sezonit.
Lojtari nuk po arrin tė gjejė vend nė formacionin e parė tė Carlo Ancelottit dhe transferimi nė Angli ose rikthimi i tij nė Brazil janė opsionet mė tė favorshme pėr ish-lojtarin mė tė mirė nė botė.

Vėllai dhe agjenti i Ronaldinhos, Roberto de Assis, pritet tė udhėtojė nė Milan kėto ditė pėr bisedime me drejtuesit e rosonerėve.

Ronaldinho e din se largimi i tij nga Milani kėtė verė do tė bėjė shumė bujė, por ai nuk mund tė pranojė njė rol tė rezervistit.

Manchester City ėshtė favorit pėr tė marrė shėrbimet e brazilianit, pas negociatave qė lojtari dhe agjenti i tij kanė zhvilluar verėn e kaluar me klubin anglez.
Back to top Go down
View user profile
 
Ronaldinho mund tė pėrfundojė tek City
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Shokėt e Atjon Zhitit nuk mund tė besojnė se ai nuk jeton mė (FOTO)
» Thaēi: Presidenti do tė zgjidhet nga PDK-ja
» Esat Ahmeti:Ai qė nuk e njeh veten, nuk mund ta njohė as tjetrin
» Kristaq Shabani:Lajthitje e tė lajthiturve?!A mund tė ngacmohet zjerrmi?!
» Xhavat Rexhaj:SI MUND TĖ JETOHET NĖ NJI SHOQĖRI KU VRASĖSIT E BURRAVE TĖ SHQUAR SHQIPTARĖ SORROLLATEN LIRSHĖM?

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Tema tė ndryshme :: Sport-
Jump to: