PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Lampard: Capello thotė vetėm atė qė dėshiron

Go down 
AuthorMessage
V@L!
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1347
Thanks : 0
Pikėt : 3919
Registration date : 2009-01-30

PostSubject: Lampard: Capello thotė vetėm atė qė dėshiron   Fri Mar 27, 2009 10:32 am

Mesfushori i Chelseat, Frank Lampard, ėshtė i lumtur qė do tė luajė nė njė rol tjetėr nėn drejtimin e menaxherit tė kombėtares angleze, Fabio Capello.
“Mėnyra se si punon Capello ėshtė shumė autoritative. Menaxherėt e tjerė ju pyesin se si duhet bėrė kjo dhe si duhet ajo, derisa ai na tregon vetėm atė ēfarė ne duhet tė bėjmė”, ka thėnė Capello.

“Jam duke luajtur njė rol tjetėr nė ekip. Ėshtė mė shumė njė pozicion bllokues, derisa Steven ėshtė kėrkuar tė luajė mė nė tė majtė, por tė jemi tė sinqertė kjo funksionon”, ka thėnė Lampard.
Back to top Go down
View user profile
 
Lampard: Capello thotė vetėm atė qė dėshiron
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Cka do tė thotė njė gabim shtypi??????
» LDD thotė se njė kandidat i saj ėshtė rrahur nė Skenderaj
» Tė krijosh do tė thotė tė vrasėsh vdekjen

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Tema tė ndryshme :: Sport-
Jump to: