PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Dėmtohet portieri i kombėtares, Arjan Beqaj

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
V@L!
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1347
Thanks : 0
Pikėt : 3524
Registration date : 2009-01-30

PostSubject: Dėmtohet portieri i kombėtares, Arjan Beqaj   Fri Mar 27, 2009 10:32 am

Njėshi i kombėtares shqiptare, Arjan Beqaj, ka pėsuar njė dėmtim tė rėndė nė shpatull gjatė seancės sė sotme stėrvitore.
Lėndimi ėshtė aq serioz sa do ta mbajė portierin kosovar jashtė fushe jo vetėm pėr ndeshjen e tė shtunės ndaj Hungarisė, por edhe pėr atė pėrballė Danimarkės katėr ditė mė vonė.

Siē shkruan Sporti Shqiptar, portieri ka nxjerrė nga vendi shpatullėn, por megjithatė nuk ka pasur ndonjė thyerje apo krisje.

Nė vend tė Beqajt nė dy ndeshjet e ardhshme portėn kuqezi pritet ta mbrojė Isli Hidi, i cili ishte nė portė edhe nė ndeshjen e kaluar me Maltėn.
Back to top Go down
View user profile
 
Dėmtohet portieri i kombėtares, Arjan Beqaj
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Hilmi Saraēi: Vrasja e luftėtarėve tė Ballit Kombėtar
» Faruk Tasholli:KOSOVARĖT NGA ZVICRA NGRITĖN FLAMURIN KOMBĖTAR SHQIPTAR MBI STADIUMIN E BEOGRADIT
» Bashkatdhetarėt kanė tejkaluar investimet e bashkėsisė ndėkombėtare nė Kosovė
» Promovim librash tė mėrgimtarėve tanė dhe Foto tė bėra nė Biblioteken Kombėtare gjat promovimit tė librave nga Diaspora (Foto:Ahmet Murati)
» Qendrat islame nė Gjermani ishin bartėse tė shumė organizimeve kombėtare

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Tema tė ndryshme :: Sport-
Jump to: