PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Calderon do tė garojė pėr president?

Go down 
AuthorMessage
V@L!
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1347
Thanks : 0
Pikėt : 3921
Registration date : 2009-01-30

PostSubject: Calderon do tė garojė pėr president?   Fri Mar 27, 2009 10:34 am

Njoftohet se presidenti i larguar i Real Madridit, Ramon Calderon, do tė jetė njėri nga kandidatėt pėr president tė Los Blancos gjatė zgjedhjeve kėtė verė.
Tė enjten “Marca” e kishte cituar Calderonin tė ketė deklaruar se ai tashmė “nuk ėshtė askush” te Los Merengues, mirėpo njoftimet mė tė reja pohojnė se Calderon do ta pėrgatisė kandidaturėn pėr ta marrė sėrish udhėheqjen nė Bernabeu.

Qėllimi kryesor i Calderon ėshtė qė (nėse shpallet president) ta pastrojė emrin e tij pas skandalit nė lidhje me manipulimin e votave pėr presidencėn paraprake dhe tė dėshmojė se ai ende e ka mbėshtetjen e tifozėve tė Real Madridit.
Back to top Go down
View user profile
 
Calderon do tė garojė pėr president?
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Thaēi: Presidenti do tė zgjidhet nga PDK-ja
» Lajmi i fundit: PDK pajtohet qė Behgjet Pacolli tė zgjedhet president

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Tema tė ndryshme :: Sport-
Jump to: