PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Del Bosque: Mungesa e Iniestas prish planet e Spanjės

Go down 
AuthorMessage
V@L!
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1347
Thanks : 0
Pikėt : 3920
Registration date : 2009-01-30

PostSubject: Del Bosque: Mungesa e Iniestas prish planet e Spanjės   Fri Mar 27, 2009 10:35 am

Mesfushori i Barcelonės, Andres Iniesta, do tė mungojė nė ndeshjet kualifikuese tė Spanjės kundėr Turqisė, si pasojė e lėndimit, ndėrsa trajneri Vicente del Bosque ka pranuar se mungesa e tij ėshtė njė goditje e rėndė pėr 'La Seleccion'.
“Lėndimi i Iniestas pėrmbys tė gjitha planet tona. Nuk duhet tė harrojmė se ai ėshtė njė lojtar i cili i ndihmon mbrojtjes, e hap lojėn, krijon raste, madje mund ta vendos lojėn me njė lėvizje tė vetme”.

“Ndeshja kundėr Turqisė do tė jetė e komplikuar, mirėpo ne jemi tė bindur pėr fitore. Fatmirėsisht, tė gjithė lojtarėt janė tė pėrkushtuar ndaj Pėrfaqėsueses dhe atyre iu pėlqen tė luajnė pėr Spanjėn”, ka thėnė Del Bosque pėr “Onda Cero” dhe “Radio Marca”.
Back to top Go down
View user profile
 
Del Bosque: Mungesa e Iniestas prish planet e Spanjės
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Anė tė mira dhe mė shumė pasoja negative

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Tema tė ndryshme :: Sport-
Jump to: