PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Del Piero mirėpret Cassanon

Go down 
AuthorMessage
V@L!
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1347
Thanks : 0
Pikėt : 3919
Registration date : 2009-01-30

PostSubject: Del Piero mirėpret Cassanon   Fri Mar 27, 2009 10:40 am

Juventusi ėshtė duke planifikuar qė nė afatin kalimtar veror ta transferojė nė Torino sulmuesin e Sampdorias, Antonio Cassano, ndėrsa ikona bardhezi Alessandro Del Piero thotė se nuk e ka frikė konkurrencėn.
“Nuk mendoj se do tė ketė konkurrencė nė aspektin negativ, megjithatė karriera ime futbollistike mė tregon se nuk duhet t’ia kem frikėn ardhjes sė Cassanos ose ndonjė lojtari tjetėr”.

“Cassano dhe unė luajmė nė pozita tė ndryshme dhe mendoj se do tė ishim shumė tė suksesshėm sė bashku. Derisa vijnė nė skuadėr lojtarė tė mėdhenj si Cassano, atėherė gjithēka do tė shkojė mirė”, ėshtė shprehur Del Piero pėr “La Repubblica”.
Back to top Go down
View user profile
 
Del Piero mirėpret Cassanon
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Frank Shkreli: Bashkimi i Kombit - Enderra qe nuk shuhet

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Tema tė ndryshme :: Sport-
Jump to: