PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Conti: Totti nuk luan pėr para

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
V@L!
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1347
Thanks : 0
Pikėt : 3642
Registration date : 2009-01-30

PostSubject: Conti: Totti nuk luan pėr para   Fri Mar 27, 2009 10:42 am

Drejtori sportiv i Romės, Bruno Conti, ka thėnė se legjenda e Romės, Francesco Totti, ka mundur tė luajė pėr cilėndo skuadėr dhe tė fitojė shumė mė tepėr para sesa merr te Roma, mirėpo dashuria e tij pėr klubin dhe tifozėt ka bėrė qė ai tė mbetet nė kryeqytetin italian.
“Njė lojtar si Totti, i cili ka marrėdhėnie tė mira me tifozėt, nuk mund tė ndalojė sė qeni njeri”.

“Totti ka mundur tė luajė pėr cilėndo skuadėr dhe tė fitojė shumė mė tepėr para, mirėpo ai nuk mund ta braktiste dashurinė pėr tifozėt”, ka thėnė Conti pėr “La7”.
Back to top Go down
View user profile
 
Conti: Totti nuk luan pėr para
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Daut demaku:Shenjat para kthesave
» Luan Myftiu: Rama po ndjek mallkimin: 'pas meje, le tė bėhet kiameti'
» Xhafer Leci:Pas pavarėsisė sė Shqipėrisė, festa mė e madhe ėshtė pavarėsia e Kosovės
» Dhurata Lazo - Bejleri, njė pianiste e shqiptare qė luan Shopenin nė teatrot e Gjermanisė
» Asllan Luan Dibrani:Nofkagjinjtė plagė e zhvillimit shoqėror dhe kulturor tek shqiptarėt!

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Tema tė ndryshme :: Sport-
Jump to: