PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Edhe Maicon nė listėn e Perez

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
V@L!
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1347
Thanks : 0
Pikėt : 3638
Registration date : 2009-01-30

PostSubject: Edhe Maicon nė listėn e Perez   Fri Mar 27, 2009 10:43 am

Mbrojtėsi i Interit, Douglas Maicon, ėshtė emri i fundit i cili lidhet me njė transferim tė mundshėm te Real Madridi, nėse Florentino Perez fiton presidencėn e Los Merengues.
Gazeta spanjolle “AS” njofton se gjigantėt madrilenė dėshirojnė shėrbimet e mbrojtėsit tė krahut, i cili po kalon njė sezon tė shkėlqyer me Nerazzurėt.

Edhe pse Maicon ėshtė lojtar shumė i rėndėsishėm pėr Interin, presidenti Massimo Moratti mund ta lėshojė atė pėr njė ēmim tė mirė dhe ta zhvendosė Davide Santonin nė krahun e djathtė.
Back to top Go down
View user profile
 
Edhe Maicon nė listėn e Perez
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Asllan Dibrani: Gjergj Kastriot Skėnderbeu edhe pėr se vdekuri po i tremb armiqtė!
» Shkrime nga Xun Ēetta:Ndodhi edhe kjo
» Teuta ishte mbretėreshė ilire, ajo mėkėmbėsoi tė shoqin, Agronin, nė vitin 231 p.e.s.(A i ngjan edhe Presidentja e re e Kosovės Mbretreshės sonė)
» LISTĖ SPIUNASH
» Hoxha: Ne pranojmė edhe tė vritemi, por edhe tė vrasim. Ne jemi pro Xhihadit

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Tema tė ndryshme :: Sport-
Jump to: