PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Haan: Ka njerėz qė nuk e duan kombėtaren

Go down 
AuthorMessage
V@L!
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1347
Thanks : 0
Pikėt : 3978
Registration date : 2009-01-30

PostSubject: Haan: Ka njerėz qė nuk e duan kombėtaren   Fri Mar 27, 2009 10:44 am

Trajneri Arie Haan ka thėnė se ka njerėz nė mesin e shqiptarėve tė cilėt nuk ia duan tė mirėn kombėtares kuqezi dhe dėshirojnė dėshtimin e saj.
Holandezi ka qenė mjaft i ashpėr nė akuza, duke sulmuar drejtorin e stadiumit “Qemal Stafa”, i cili nuk ka lejuar lojtarėt tė zhvillojnė seancė stėrvitore nė kėtė fushė.

“Dua tė shtoj diēka pėr stėrvitjen qė kemi nė mbrėmje. Gjithmonė nė grumbullimin e kombėtares bėhet njė plan stėrvitor, ku pėrfshihet edhe njė seancė nė stadiumin ku do tė zhvillohet ndeshja. Vetėm njė ditė mė parė jam njoftuar se nuk mund ta zhvillonim kėtė seancė”, ka thėnė Haan.

“Vetėm njė pyetja kisha: Pse ky zotėri kėrkon tė marrė njė pėrgjegjėsi kaq tė madhe, pėr tė mos na lejuar tė stėrvitemi nė ‘Qemal Stafa’? Mendoj se pas kėtij njeriu duhet tė fshihen tė tjerė. Si duket, nuk janė tė interesuar qė kombėtarja tė bėjė njė paraqitje tė mirė. Janė njerėz qė nuk i duan tė mirėn kombėtares. Nuk mund ta shpjegoj ndryshe kėtė situatė”, ka shtuar mes tjerash trajneri holandez.

Deklarata e Haan kishte nxitur menjėherė pėrgjigje nga ana e drejtuesve tė stadiumit, dhe kombėtarja mbrėmė ka mundur tė zhvillojė seancėn e paraparė.
Back to top Go down
View user profile
 
Haan: Ka njerėz qė nuk e duan kombėtaren
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Milazim Kadriu: Mendime tė njerėzve me menēuri tė hollė , trashėgim pėr brezat e ardhshėm
» Shota,Shota (mashalla) Baraliu - Aktore, Top - Modele e jona sė shpejti do tė bėj njė "BOOM" - surprizė !
» Hilmi Saraēi: Vrasja e luftėtarėve tė Ballit Kombėtar
» Idriz Zeqiraj: Veprojnė mbi baza kombėtare dhe nė fyrmėn rugoviane
» Ramiz Dėrmaku: Kadri Mani - Personaliteti me rėndėsi kombėtare

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Tema tė ndryshme :: Sport-
Jump to: