PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 LG nga laptopėt nė celularė

Go down 
AuthorMessage
Ghetto Gold
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 1400
Location : AdminCP
Job/hobbies : Couter Strike
Thanks : 3
Pikėt : 4142
Registration date : 2008-07-09

PostSubject: LG nga laptopėt nė celularė   Sat Mar 28, 2009 4:28 amPėr shkak tė ndryshimeve nė kėrkesat e tregjeve dhe dobėsimit tė ekonomisė botėrore, LG do tė vė mė shumė theksin nė prodhimin e celularėve.
Tė parėt nė plan janė pajisjet me tastierė tė plotė QWERTY dhe ato me ekran tė ndjeshėm nė prekje.

Deri nė fund tė vitit kompania planifikon tė lansojė celularė nė tė cilėt, mes tjerash, do tė pėrpunojė dizajnin, derisa do tė investojė edhe nė komponentė (mė shumė memorie dhe fotoaparate mė tė mira). Nė anėn tjetėr, nė ofertė do tė janė edhe modelet me ēmime mė tė ulėta.

Deri tek ky vendim ka ardhur sepse nė LG kėtė vit me gjasė e kanė mbivlerėsuar tregun e netbookėve dhe laptopėve nė pėrgjithėsi.

_________________
Back to top Go down
View user profile
 
LG nga laptopėt nė celularė
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Qendra e Forumi :: Lajmet e Portalit-
Jump to: