PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Peugeot 3008 paraqitet nė Gjenevė

Go down 
AuthorMessage
Ghetto Gold
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 1400
Location : AdminCP
Job/hobbies : Couter Strike
Thanks : 3
Pikėt : 4198
Registration date : 2008-07-09

PostSubject: Peugeot 3008 paraqitet nė Gjenevė   Sun Mar 29, 2009 12:54 pm

Peugeot e ka promovuar nė Gjenevė versionin serik tė tipit njėvėllimor sportiv, Peugeot 3008.

MPV dhe SUV nė njė ‘paketim’- Peugeot 3008 ofron funksionalitet dhe kėnaqėsi gjatė vozitjes.

Bėhet fjalė pėr njė model familjar, i cili ėshtė i ngritur pakėz mė tepėr nga toka, me qėllim qė tė shfaqen atributet ‘cross-over’ tė cilat i pėrmban ky automjet.


Ky model dallon nė pamje nga gama e zakonshme e automjeteve tė Peugeot, me ē’rast jep idenė se si do tė duken modelet tjera tė Peugeot nė tė ardhmen.

3008 bazohet nė platformėn e pėrshtatur tė modelit 308, qė do tė thotė se sigurisht do tė duhej tė ketė edhe paletėn e njėjtė tė motorėve.


Peugeot e ka promovuar nė Gjenevė versionin serik tė tipit njėvėllimor sportiv, Peugeot 3008.

MPV dhe SUV nė njė ‘paketim’- Peugeot 3008 ofron funksionalitet dhe kėnaqėsi gjatė vozitjes.

Bėhet fjalė pėr njė model familjar, i cili ėshtė i ngritur pakėz mė tepėr nga toka, me qėllim qė tė shfaqen atributet ‘cross-over’ tė cilat i pėrmban ky automjet.

Ky model dallon nė pamje nga gama e zakonshme e automjeteve tė Peugeot, me ē’rast jep idenė se si do tė duken modelet tjera tė Peugeot nė tė ardhmen.

3008 bazohet nė platformėn e pėrshtatur tė modelit 308, qė do tė thotė se sigurisht do tė duhej tė ketė edhe paletėn e njėjtė tė motorėve.

Peugeot e ka promovuar nė Gjenevė versionin serik tė tipit njėvėllimor sportiv, Peugeot 3008.

MPV dhe SUV nė njė ‘paketim’- Peugeot 3008 ofron funksionalitet dhe kėnaqėsi gjatė vozitjes.

Bėhet fjalė pėr njė model familjar, i cili ėshtė i ngritur pakėz mė tepėr nga toka, me qėllim qė tė shfaqen atributet ‘cross-over’ tė cilat i pėrmban ky automjet.

Ky model dallon nė pamje nga gama e zakonshme e automjeteve tė Peugeot, me ē’rast jep idenė se si do tė duken modelet tjera tė Peugeot nė tė ardhmen.

3008 bazohet nė platformėn e pėrshtatur tė modelit 308, qė do tė thotė se sigurisht do tė duhej tė ketė edhe paletėn e njėjtė tė motorėve.

_________________
Back to top Go down
View user profile
 
Peugeot 3008 paraqitet nė Gjenevė
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Qendra e Forumi :: Lajmet e Portalit-
Jump to: