PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 IdeaCentre A600 – mė lirė

Go down 
AuthorMessage
Ghetto Gold
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 1400
Location : AdminCP
Job/hobbies : Couter Strike
Thanks : 3
Pikėt : 4198
Registration date : 2008-07-09

PostSubject: IdeaCentre A600 – mė lirė   Mon Mar 30, 2009 6:19 amLenovo ka zvogėluar ēmimin e kompjuterit tė tij “tė gjitha nė njė” IdeaCentre A600 – ēmimi fillestar tani ėshtė 700 dollarė amerikanė.
Nė diē mė pak se tre muaj nga paraqitja e kompjuterit tė saj IdeaCentre A600, Lenovo ia ka ulur ēmimin dhe atė pėr 50%. Nė muajin janar pėr modelin fillestar ėshtė paralajmėruar ēmimi prej 1.000 dollarėsh, mirėpo ēmimi i modelit 21.5-inē nė tregun amerikan tani ėshtė 700 dollarė.

Pėr kėto para merret procesori 2 GHZ Core 2 Duo T4200, grafika e integruar X4500, 2 GB DDR3 memorie, disku 320-gigabajt dhe Vista Home Premium.

Versioni mė i pajisur tani kushton 1.000 dollarė, e pėr tė merret procesori Core 2 Duo T6400, 3 GB DDR3 RAM dhe disku 640-gigabajt. Nė formė opsionale, nė ofertė gjendet edhe Blu-ray, grafika mė e mirė dhe tastiera e miu pa tela.

_________________
Back to top Go down
View user profile
 
IdeaCentre A600 – mė lirė
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Qendra e Forumi :: Lajmet e Portalit-
Jump to: