PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Desktopi Asus Eee del nė treg

Go down 
AuthorMessage
Ghetto Gold
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 1400
Location : AdminCP
Job/hobbies : Couter Strike
Thanks : 3
Pikėt : 4141
Registration date : 2008-07-09

PostSubject: Desktopi Asus Eee del nė treg   Mon Mar 30, 2009 6:20 amBrendi i Asus i netbookėve tė lirė Eee ėshtė treguar aq i suksesshėm sa qė kompania ka vendosur tė ofrojė edhe desktopin me tė njėjtin emėr.
Asus do tė ofrojė disa versione tė desktopit Eee, derisa ky qė ėshtė paraqitur nė treg ėshtė mė i dobėti dhe mė i liri nė ofertė. Tė gjithė komponentėt do tė vendosen nė ekran tė ndjeshėm nė prekje prej 15.6 inē, derisa bėhet fjalė pėr procesorin Atom krejtėsisht modest nga Intel me takt punues prej 1.6 GHz, 1 GB RAM tė memories punuese dhe disk tė fortė prej 160 GB.

Mirėpo, mu pėr kėtė edhe ēmimi ėshtė tėrheqės – gjithsej 600 dollarė nė SHBA, sė bashku me sistemin operativ - Windows XP Home Edition.

Le tė shpresojmė se edhe kur tė paraqitet tek ne, tė mos na “e qojnė qafen” me ēmim.

_________________
Back to top Go down
View user profile
 
Desktopi Asus Eee del nė treg
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Qendra e Forumi :: Lajmet e Portalit-
Jump to: