PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Pėrmirėsime nė Firefox 3.0.8

Go down 
AuthorMessage
Ghetto Gold
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 1400
Location : AdminCP
Job/hobbies : Couter Strike
Thanks : 3
Pikėt : 4200
Registration date : 2008-07-09

PostSubject: Pėrmirėsime nė Firefox 3.0.8   Mon Mar 30, 2009 6:22 amNė arnimet e fundit tė Firefox 3.0 janė rregulluar dy lėshime tė sigurisė qė janė ndėrlidhur me elementet XUL dhe transformimet XSL.
Mozilla ka lansuar edhe njė arnim mė tė vogėl tė Firefox 3.0 me tė cilėn janė rregulluar dy lėshime tė sigurisė. Tė dy lėshimet janė vlerėsuar si kritike dhe nė situata tė caktuara kanė ekzekutuar kodin burimor pasi qė kanė “rrėzuar” shfletuesin, derisa i pari ndėrlidhet me elementet XUL e i dyti mund tė pėrdoret gjatė transformimeve XSL.

Shumica e pėrdoruesve ka marrė njoftimin pėr lansimin e Firefox 3.0.8 me anė tė funksionit pėr arnim automatik, por ata qė nuk e kanė bėrė kėtė atėherė mund tė marrin mė shumė nė faqet zyrtare tė Mozillas.

_________________
Back to top Go down
View user profile
 
Pėrmirėsime nė Firefox 3.0.8
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Agim Gashi: Letėr pėr ditėlindje
» Bijes sime pėr ditėlindje
» Monda Korca: Malli i mergimtares-poezi-nga Raimonda Moisiu-Kushtuar Korces sime

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Qendra e Forumi :: Lajmet e Portalit-
Jump to: