PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Celulari i parė me tastierė tė xhamtė

Go down 
AuthorMessage
Ghetto Gold
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 1400
Location : AdminCP
Job/hobbies : Couter Strike
Thanks : 3
Pikėt : 4200
Registration date : 2008-07-09

PostSubject: Celulari i parė me tastierė tė xhamtė   Tue Mar 31, 2009 5:15 amPrapė po vlon industria e celularėve – kėtė javė fillon edhe njė panair tjetėr i dedikuar pėr kėtė segment tė teknologjisė komunikuese e informuese (TKI) - ai CTIA Wireless 2009.
Celularin GD900 kompania LG ia ka shfaqur publikut qysh nė muajin shkurt tė kėtij viti nė konferencėn Mobile World Congress (MWC) nė Barcelonė, mirėpo ekskluzivisht si model konceptual. Tani edhe kjo pajisje ėshtė e gatshme tė vėrsulet nėpėr tregje.

LG GD900 bie nė kategorinė e pajisjeve rrėshqitėse, tastiera e sė cilės nė tėrėsi ėshtė e pėrpunuar nga xhami. Pajisja ka lidhje 7.2Mbps HSDPA, ekran tre inēėsh tė ndjeshėm nė prekje, player multimedial dhe karakteristika tjera qė pėrkojnė me kėtė lloj tė pajisjeve.

GD900 nė tregun evropian dhe atė aziatik do tė duhej tė paraqitej gjatė muajit maj tė kėtij viti, me ēmim tani pėr tani tė panjohur.

www.ctiawireless.com

_________________
Back to top Go down
View user profile
 
Celulari i parė me tastierė tė xhamtė
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Qendra e Forumi :: Lajmet e Portalit-
Jump to: