PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Samsung N110 – dizajn klasik

Go down 
AuthorMessage
Ghetto Gold
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 1400
Location : AdminCP
Job/hobbies : Couter Strike
Thanks : 3
Pikėt : 4137
Registration date : 2008-07-09

PostSubject: Samsung N110 – dizajn klasik   Tue Mar 31, 2009 5:17 amNetbooku i kompanisė Samsung me dizajn klasik nė formė serike shitet vetėm me njė gigabajt tė memories, por edhe me njė bateri shumė tė qėndrueshme.
Samsung ka paralajmėruar zyrtarisht netbookun N10 me diagonale tė ekranit prej 10.1 inē. Pos dizajnit klasik nė tė gjendet edhe procesori Atom N270 me takt 1.6 GHz, njė gigabajt DDR2 memorie (pa mundėsi zgjerimi) si dhe disku prej 160 gigabajt.

Pajisjet tjera, pėrveē rrjetit pa tela, lexuesit tė kartelave tė memories dhe kamerės sė uebit prej 1.3 megapiksela, pėrfshijnė edhe Bluetooth 2.0 + EDR.

Sė bashku me Samsung N110 shitet edhe sistemi operativ Windows XP, derisa ajo qė e dallon kėtė netbook nga konkurrenca ėshtė bateria prej gjashtė qelive, e cila sipas tė dhėnave zyrtare mund tė sigurojė edhe deri nė 9.5 orė pune.
Ēmimi i tij ėshtė 450 dollarė amerikanė.

_________________
Back to top Go down
View user profile
 
Samsung N110 – dizajn klasik
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Qendra e Forumi :: Lajmet e Portalit-
Jump to: