PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Motorola paralajmėron zyrtarisht modelin Evoke QA4

Go down 
AuthorMessage
Ghetto Gold
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 1400
Location : AdminCP
Job/hobbies : Couter Strike
Thanks : 3
Pikėt : 4200
Registration date : 2008-07-09

PostSubject: Motorola paralajmėron zyrtarisht modelin Evoke QA4   Tue Mar 31, 2009 5:17 amKur merren parasysh vėshtirėsitė nėpėr tė cilat po kalon njėsia e Motorolas pėr prodhimin e celularėve, secili model i tyre shihet me vėmendje tė veēantė. Evoke QA4 nuk do tė nxisė revolucion, mirėpo bėhet fjalė pėr njė celular bukur interesant.
Motorola Evoke QA4 qė njė kohė ėshtė bėrė shėnjestėr e thashethemeve, e tani ėshtė paralajmėruar edhe zyrtarisht nga Motorola, edhe pse pa ēmim dhe datė tė paraqitjes nė treg.

Bėhet fjalė pėr njė pajisje rrėshqitėse me ekran tė ndjeshėm nė prekje prej 2.8 inēėsh dhe rezolucion WQVGA, fotoaparat prej (gjithsej) dy megapikselash, 256 MB tė memories interne me mundėsi tė zgjerimit me anė tė kartelave tė memories microSD, aGPS dhe stereo Bluetooth.

Tingėllon si njė konkurrencė e lirė pėr tė popullarizuarin iPhone dhe pajisjet tjera me ekrane tė mėdha tė ndjeshme nė prekje, mirėpo vlen tė pritet edhe lajmėrimi zyrtar i ēmimit.

_________________
Back to top Go down
View user profile
 
Motorola paralajmėron zyrtarisht modelin Evoke QA4
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Qendra e Forumi :: Lajmet e Portalit-
Jump to: