PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Facebook do ndryshojė pas protestave!

Go down 
AuthorMessage
arbias
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 530
Age : 24
Location : Kosova
Job/hobbies : YuGiOh
Thanks : 0
Pikėt : 3561
Registration date : 2009-02-03

PostSubject: Facebook do ndryshojė pas protestave!   Tue Mar 31, 2009 9:52 am


Pas protestave tė pėrdoruesve ndryshimin e pamjes, Facebook ka nxituar tė bėjė riparime dhe tė kthehet pjesėrisht pas.

Shumica e frekuentuesve tė rrjetit tė njohur social nuk e ka pėlqyer grafikėn e re tė ndryshuar disa javė mė parė dhe ideatorėt janė pėrballur me njė numėr tė madh protestash. Ata nuk kane mundur tė bėjnė rezistencė pas kėrkesave tė shumta pėr ndryshim.

Mijėra e-maile ku shprehej pakėnaqėsia pėr ndryshimin e pamjes sė faqes dhe sondazhet ku 90 pėr qind e pėrdoruesve shpreheshin kundėr, kanė rezultuar tė suksesshme pėr pėrdoruesit, pasi kanė arritur rezultatet qė dėshironin. Ne blogun zyrtar drejtori i prodhimit Christopher Cox ka siguruar pėrdoruesit se Facebook do tė marrė parasysh kėrkesat.

Ėshtė e vėshtirė te mendohet se faqja do tė kthehet krejtėsisht siē ka qenė mė parė, por do tė gjendet njė kompromis mes versionit tė ri dhe atij tė vjetėr. Do t’i kushtohet me shume kontroll fluksit tė lajmeve dhe do te jetė me e thjeshtė gjetja e asaj qe kėrkohet.

Versioni aktual cilėsohet si tepėr kaotik nga pėrdoruesit

_________________
*~Ar*Bi*~As*

Back to top Go down
View user profile
 
Facebook do ndryshojė pas protestave!
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Ē'ndodh me profilet ne Facebook pasi te keni vdekur?
» Pilo Zyba: INTERNETI KOHA DHE PASIONI - nėpėr faqet poetike nė Facebook -
» ARTA HYSI:HIMNI I FACEBOOK-ut

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Qendra e Forumi :: Lajmet e Portalit-
Jump to: