PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 “La Vida Loca”, pa Dafinėn

Go down 
AuthorMessage
arbias
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 530
Age : 24
Location : Kosova
Job/hobbies : YuGiOh
Thanks : 0
Pikėt : 3540
Registration date : 2009-02-03

PostSubject: “La Vida Loca”, pa Dafinėn   Tue Mar 31, 2009 10:07 am


Kompania e njohur e prodhimit tė videove nė Kosovė, Pixels ka njoftuar se ėshtė duke e punuar videon e re tė remix-it tė kėngės “La Vida Loca”.

Nė versionin e ri pritet qė mos tė merr pjesė kėngėtarja Dafina Zeqiri pėr shkak tė njė mosmarrėveshje tė saj me kėngėtarin Blero, pėr shkak se nėna e Dafinės, sipas disa thashethemeve, ishte ankuar tek kėngėtari pėr shkak se ishin ekspozuar pjesė nga ekstremitetet e kėngėtares.

Nė versionin e ri tė kėngės pritet qė tė kėndojnė reperėt kosovarė; Blero, Skillz, Kaos, MC Kresha, Lyrical dhe Son F-Kay.

Versioni i vjetėr i kėngės “La Vida Loca” ka sjell shumė adhurues pėr kėngėn ku vetėm nė www.youtube.com ajo ėshtė klikuar mė shumė se 700 000 herė.

_________________
*~Ar*Bi*~As*

Back to top Go down
View user profile
 
“La Vida Loca”, pa Dafinėn
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Qendra e Forumi :: Lajmet e Portalit-
Jump to: