PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Arterton e dashura e 007

Go down 
AuthorMessage
arbias
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 530
Age : 24
Location : Kosova
Job/hobbies : YuGiOh
Thanks : 0
Pikėt : 3533
Registration date : 2009-02-03

PostSubject: Arterton e dashura e 007   Tue Mar 31, 2009 10:20 am


Gemma Arterton po takohet me agjentin MI6, Daniel Craig.

Aktorja e 23 vjeēare qė luan rolin e vajzės se Bondit nė versionin e fundit tė 007, “Quantum of Solace”, duket se ka rėnė nė grackė.

Ēifti e kanė tėrhequr njėri-tjetrin dhe kanė qenė tė pandarė qė nga koha kur janė takuar.

“Ata janė aq tė bukur, sepse mė tė vėrtetė e dėshirojnė njėri-tjetrin dhe Gemma duket e lumtur. Ata janė takuar madje pėrsėri nė skenėn ku kanė xhiruar filmin ‘Quantum of Solace”, i ka thėnė njė burim revistės britanike “Revyal”.

_________________
*~Ar*Bi*~As*

Back to top Go down
View user profile
 
Arterton e dashura e 007
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Qendra e Forumi :: Lajmet e Portalit-
Jump to: