PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Doug e gicilon Parisin

Go down 
AuthorMessage
arbias
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 530
Age : 24
Location : Kosova
Job/hobbies : YuGiOh
Thanks : 0
Pikėt : 3592
Registration date : 2009-02-03

PostSubject: Doug e gicilon Parisin   Tue Mar 31, 2009 10:28 am[img]http://4.bp.blogspot.com/_H0cpD5Wktyg/SSbtc7xk6KI/AAAAAAAAAHg/j2qszHJLmCY/s320/paris_hilton_bf.jpg[/imgPasanikja nė skenė pėrsėri.

Duket se Paris Hilton pas ka dalė nė shoqėri me disa djem tanimė ka gjetur njė djalė, me tė cilin thuhet se ata planifikojnė tė martohen pėrsėri.

Paris, i dashuri i ri Doug Reinhardt dhe prindėrit e saj janė duke biseduar pėr zilet e ndryshme pėr martesė.

Pasanikja – e cila ishte bėrė e famshme pasi kishte shkuar nė shtrat me dy djem – kishte filluar ta pėrcjell aktorin e filmit “The Hill”, qysh muajin e kaluar.

“Paris mund tė bėhet njė nėnė e mrekullueshme. Ajo ėshtė e mahnitshme. Dėshiroj qė tė kem njė Paris tė vogėl njė ditė”, ka thėnė ai.

Por, Hilton premtime pėr martesė i ka bėrė edhe Jason Shaw, Paris Latsis, Stavros Niarchos III dhe Benji Madden.

_________________
*~Ar*Bi*~As*

Back to top Go down
View user profile
 
Doug e gicilon Parisin
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Qendra e Forumi :: Lajmet e Portalit-
Jump to: