PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Kate fiton nė pijė kundėr Lily Pijanicat

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
arbias
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 530
Age : 23
Location : Kosova
Job/hobbies : YuGiOh
Thanks : 0
Pikėt : 3148
Registration date : 2009-02-03

PostSubject: Kate fiton nė pijė kundėr Lily Pijanicat   Tue Mar 31, 2009 10:30 am


Kate Moss e ka mundur Lily Allen-in nė njė garė tė pijeve.

Supermodelja 35 vjeēare e ka sfiduar shoqen e saj nė bėrjen e koktejit dhe nė garė pėr pije nė njė bar tė Londrės, dhe ėshtė kėnaqur qė ka dal fituese.

“Kate dhe Lily secila kanė bėrė kokteje tė ndryshme dhe kanė bėrė njė garė se cila mund tė pijė mė shumė”, ka thėnė njė burim pėr The Sun.

Kate ėshtė kurorėzuar fituese rreth orės katėr tė mėngjesit dhe tani ėshtė duke pritur qė tė fitoj njė ēmim nga kėngėtarja e kėngės “Fear”.

Gara e pazakonshme ka ndodhur pak para koncertit tė Lily-it nė Londėr, dhe kėngėtarja ka planifikuar qė mund tė fitoj por ai qė dėshtoj.

“Kate nuk e di tani se ēka do t’i jep Lili. Ato tė dyja nė fund kanė qenė tė pira dhe tė bėra tapė”, ka shtuar burimi.

Lily dhe Kate janė bėrė shok nė janar pasi kėngėtarja ka kėnduar nė njė koncert nė “Roundhouse” tė Londrės.

_________________
*~Ar*Bi*~As*

Back to top Go down
View user profile
 
Kate fiton nė pijė kundėr Lily Pijanicat
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Dasma e shekullit, martohen William dhe Kate (video)
» Nafi Ēegrani: Demant kundėr ''komentit'' tė njė spiuni tė fshehur
» Gaztori Erion Veliaj, gėlbaza shpifėse e Edi Ramės kundėr tė majtės shqiptare
» Asllan Dibrani:Kushtrim pėr shpėtim nga rreziku i ekstremizmit islamik,qė vepron nė mėnyrė perfide kundėr kombit shqiptar
» Tė gjitha veprimet e kundėrligjshme tė Xhabir Zharkut

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Qendra e Forumi :: Lajmet e Portalit-
Jump to: