PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Personi i armatosur vret tetė veta

Go down 
AuthorMessage
arbias
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 530
Age : 24
Location : Kosova
Job/hobbies : YuGiOh
Thanks : 0
Pikėt : 3539
Registration date : 2009-02-03

PostSubject: Personi i armatosur vret tetė veta   Tue Mar 31, 2009 10:40 am


Njė person i armatosur ka shkrepur zjarr nė njė shtėpi pleqsh nė shtetin amerikan tė Karolinės sė Veriut, duke vrarė nė vend gjashtė persona, ndėrkohė qė edhe dy tė tjerė kanė vdekur mė vonė nė spital.

Sipas policisė, ngjarja ka ndodhur nė qytetin Carthage ku nė kėtė incident, edhe njė oficer policie dhe vetė personi i armatosur, janė plagosur.
Siē raporton BBC, ngjarja ka ndodhur rreth orės 10 sipas asaj lokale ose 15 sipas GMT.

Njė 45 vjeēar ėshtė nėn arrest ndaj tė cilit do tė ngritėt akuzė mbi tė cilin rėndojnė tetė vrasje, janė shprehur zyrtaret lokal tė kėtij distrikti.

Shefi i policisė Chris McKenzie pėrshkruan ngjarjen se si ka ndodhur nė shtėpinė e pleqve nė Carthage.

“Nė atė moment i dyshuari, Robert Stewart, ballafaqohej me kujdestarinė e tetė personave tė cilėt tashmė numėrohen tė vrarė, duke kryer krim pasi gjithashtu ka vrarė edhe oficerin e policisė dhe tė tjerėt qė ndodheshin aty”, ka deklaruar Maureen Krueger, nga distrikti i Moore County.

Nuk besohet se personi ka lidhje me ndonjė nga banorėt e asaj shtėpie.
Ndėrtesa e cila ndodhet rreth 60 mile (100 km) nė jug-perėndim tė Raleigh, ka 90 shtretėr dhe specialistė qė kujdesėn pėr personat me sėmundjen e alzheimerit.

_________________
*~Ar*Bi*~As*

Back to top Go down
View user profile
 
Personi i armatosur vret tetė veta
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Masakėr nė Durrės, i kėrkuari Dritan Dajti vret 4 policė e 1 civil, arrestohet i plagosur
» Tragjedi nė shkollė, 19-vjeēari vret njė vajzė nė klasė
» Palin, Personi i Vitit - Bush, Personi i Dekadės

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Qendra e Forumi :: Lajmet e Portalit-
Jump to: