PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 U hap dyqani online me aplikacione pėr BlackBerry

Go down 
AuthorMessage
Ghetto Gold
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 1400
Location : AdminCP
Job/hobbies : Couter Strike
Thanks : 3
Pikėt : 4261
Registration date : 2008-07-09

PostSubject: U hap dyqani online me aplikacione pėr BlackBerry   Thu Apr 02, 2009 4:39 amDuke marrė shembull nga Apple App Store, kompania RIM, prodhuese e BlackBerryt, ka hapur dyqanin me aplikacionet pėr BlackBerry.
BlackBerry App World ofron kushte diē mė tė mira pėr programuesit e aplikacioneve. Nė fakt, pėr dallim nga Apple, e cila merr 30 pėr qind tė shitjes, RIM do tė ndalė vetėm 20 pėr qind, derisa 80 pėr qind do t’i kalojnė pronarit tė aplikacionit.

Sa u pėrket pėrdoruesve, kėto janė lajmė tė shkėlqyeshme sepse tanimė janė paraqitur njė bollėk aplikacionesh, e mund tė presim qė numri i tyre tani tė rritet dukshėm.

Nė BlackBerry App World janė paraqitur edhe Facebook, Google Talk, ICQ, Yahoo Messenger dhe shumė aplikacione tjera. Shumica prej tyre janė pa pagesė, derisa blerja e atyre tė cilat nuk janė tė tilla do tė bėhet nėpėrmes shėrbimit PayPal.

BlackBerry App World

_________________
Back to top Go down
View user profile
 
U hap dyqani online me aplikacione pėr BlackBerry
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Qendra e Forumi :: Lajmet e Portalit-
Jump to: