PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Firefox para Internet Explorerit

Go down 
AuthorMessage
Ghetto Gold
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 1400
Location : AdminCP
Job/hobbies : Couter Strike
Thanks : 3
Pikėt : 4136
Registration date : 2008-07-09

PostSubject: Firefox para Internet Explorerit   Fri Apr 03, 2009 5:33 amSipas tė dhėnave statistikore tė javės sė kaluar, shfletuesi Firefox 3 nė Evropė sipas numrit tė pėrdoruesve ka tejkaluar atė Internet Explorer.
Shfletuesi Firefox 3 sipas numrit tė pėrdoruesve ka tejkaluar atė Internet Explorer 7, sė paku thuhet kėshtu nga statistikat e kompanisė StatCounter. Kėto janė rezultatet e matjes sė javės sė kaluar tė shfletuesve tė internetit nė Evropė.

Tė shtunėn e kaluar nė tregun evropian ėshtė shėnuar pėrqindje prej 36.16 e pjesėmarrjes sė Firefoxit, derisa kjo shifėr tek Internet Explorer ka qenė 35.1%. Njė ditė mė pas Firefox ka shtuar pėrparėsinė e tij me pjesėmarrje prej 37.15%.

Kėtė javė Firefox ka filluar tė humb pėrparėsinė, pasi qė gjendja aktuale tregon pjesėmarrje prej 36 pėr qind tė Internet Explorerit dhe 33 pėr qind pėr Firefox.

Shikuar nė pėrgjithėsi, Internet Explorer edhe mė tutje mbetet shfletuesi mė i popullarizuar.

_________________
Back to top Go down
View user profile
 
Firefox para Internet Explorerit
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Me para tė shtetit shėtitje nė Paris (Foto)
» Sipas serbėve, Flamuri ynė para Skenderbeut, paska pasur mbi shqiponjė njė kryq
» POLICI MUHAMET MITAT LATIFI ME DETYRĖ NĖ GJILAN PARA LUFTE DHE MBAS LUFTE, KERCNON ME POROSI
» Kronologjia e ngjarjeve qė nga vitet 600 para Krishtit deri mė sot
» Mentor Thaqi:P-PS (Para-PostSkriptum): Kur tė ndiqet miza nė primje, cili i arritjes nuk ėshtė fort i lavdueshėm!

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Qendra e Forumi :: Lajmet e Portalit-
Jump to: