PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 S.ERICSSON SHARAPOVA PARALAJMĖROJNĖ MODELIN T707 apo don mu

Go down 
AuthorMessage
arbias
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 530
Age : 24
Location : Kosova
Job/hobbies : YuGiOh
Thanks : 0
Pikėt : 3595
Registration date : 2009-02-03

PostSubject: S.ERICSSON SHARAPOVA PARALAJMĖROJNĖ MODELIN T707 apo don mu   Fri Apr 03, 2009 6:12 am


Kompania Sony Ericsson ka filluar fushatėn e reklamimit, nė tė cilėn, fytyra mbrojtėse e kompanisė ėshtė teniserja e njohur, Maria Sharapova, e cila prezanton modelin e ri T707.

Telefoni dedikohet pėr segmentin e mesėm tė tregut, ndėrsa dallohet pėr efektet specifike tė ndriēimiqt dhe kontrollėn e mirė tė lėvizjeve. Displeji i jashtėm OLED i paralajmėron pėrdoruesit e telefonit pėr thirrjet qė vijnė nė telefon, ndėrsa efekti i njejtė vlen edhe pėr sistemin e alarmit, tė cilin mund ta ndėrpreni, vetėm nėse e ofroni dorėn afėr telefonit, pa pasur nevojė tė prishni gjumin tuaj, nė tėrėsi.

Displaji i brendshėm QVGA ėshtė i madhėsisė prej 2.2 inē, ndėrsa telefoni posedon edhe kamerė me 3,2 MP, Bluetooth, 100 MB memorie tė brendshme, portet pėr memorie tė jashtme, si dhe marrės FM, pėr radio

_________________
*~Ar*Bi*~As*

Back to top Go down
View user profile
 
S.ERICSSON SHARAPOVA PARALAJMĖROJNĖ MODELIN T707 apo don mu
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Qendra e Forumi :: Lajmet e Portalit-
Jump to: