PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Celulari Vegas Touchscreen Phone - 68 euro

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
Ghetto Gold
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 1400
Location : AdminCP
Job/hobbies : Couter Strike
Thanks : 3
Pikėt : 3863
Registration date : 2008-07-09

PostSubject: Celulari Vegas Touchscreen Phone - 68 euro   Sat Apr 04, 2009 2:26 amOperatori francez i telefonisė mobile “Orange” para pak kohe u ka paraqitur pėrdoruesve tė tij celularin Vegas Touchscreen Phone, njė celular me ekran tė ndjeshėm nė prekje.
Celulari i lirė pėrmban Bluetooth, MP3 player, FM radio dhe fotoaparat prej 1.3 megapiksela si dhe peshė prej 84 gramėsh. Memoria interne e tij ėshtė 64 MB derisa mund tė zgjerohet me anė tė kartelave tė memories MicrosSD deri nė 1 gigabajt.

Vegas veēmė ka filluar tė shpėrndahet brenda rrjetit tė telefonisė mobile Orange. Pasi qė bėhet fjalė pėr njė pajisje pėr fillestarė, besohet se do tė ketė njė numėr tė madh tė pėrdoruesve tė tij.

_________________
Back to top Go down
View user profile
 
Celulari Vegas Touchscreen Phone - 68 euro
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» VDIQ NĖ LAS VEGAS POETI DHE DRAMATURGU I NJOHUR SHQIPTAR AVNI MULAJ
» Veterani i UĒK'sė: Agim Ēeku tha se kushdo qė i ka 3 mijė euro, mund tė bėhet veteran
» A jep dorėheqje Rama nėse Tom Doshi publikon faturėn 4 milion euro qė e sponsorizoi?
» Skandaloze: Pėr gjashtėmijė euro, shkodranen ia shesin njė plaku tė Kosovės (Video)
» HOXHALLARĖT NĖ KURBET, PAS NJĖ MUAJI KTHEHEN ME 30 MIJĖ EURO

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Qendra e Forumi :: Lajmet e Portalit-
Jump to: