PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Celular me tastierė rrotulluese

Go down 
AuthorMessage
Ghetto Gold
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 1400
Location : AdminCP
Job/hobbies : Couter Strike
Thanks : 3
Pikėt : 4198
Registration date : 2008-07-09

PostSubject: Celular me tastierė rrotulluese   Mon Apr 06, 2009 5:09 amPara disa vitesh nuk do tė mund tė pėrshkruanim njė titull tė kėtillė, sepse nė treg kanė qenė vetėm disa modele me tastierė rrotulluese (apo ekran, varet si e shikoni). Kėtė trend ėshtė duke tentuar ta kthej sėrish nė jetė kompania pak e njohur tek ne – PCD.
PCD TXT8030 nga njėra anė ka tastierė tė plotė QWERTY, derisa nga ana tjetėr janė zmadhuesit dhe tastet pėr tė udhėhequr me pėrmbajtjet multimediale. Pra, njė celular pėr punė dhe pajisje pėr kėnaqėsi, tė gjitha nė njė.

Ėshtė mėkat qė disa nga specifikat nuk janė edhe aq tė nivelit, si pėr shembull fotoaparati prej gjithsej 1.3 megapiksela, mirėpo specifikat tjera tingėllojnė bukur solide: ekran me diagonale prej 2.2 inē, Bluetooth dhe mundėsi e zgjerimit tė memories me anė tė kartelave microSD tė kapacitetit prej 16 gigabajt.

Kjo pajisje do tė mund tė gjendet nė treg vetėm nė tremujorin e tretė tė kėtij viti, mirėpo kur merret parasysh se kompania PCD nuk ėshtė e pranishme nė tregun tonė, pothuajse me siguri nuk do ta shohim fare tek ne.

_________________
Back to top Go down
View user profile
 
Celular me tastierė rrotulluese
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Qendra e Forumi :: Lajmet e Portalit-
Jump to: