PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 WristFone – celular rreth dore

Go down 
AuthorMessage
Ghetto Gold
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 1400
Location : AdminCP
Job/hobbies : Couter Strike
Thanks : 3
Pikėt : 4198
Registration date : 2008-07-09

PostSubject: WristFone – celular rreth dore   Mon Apr 06, 2009 5:10 amCelulari WristFone i kompanisė kanadeze Neutrano ėshtė njė pajisje e pazakontė e cila kombinon telefonin dhe playerin multimedial lėvizės, derisa vendoset edhe si orė – rreth kyēit tė dorės.
Ekrani ėshtė i ndjeshėm nė prekje, ėshtė integruar edhe fotoaparati, derisa pjesa e pėrparme e pajisjes sipas nevojės mund tė ndahet pėr tė bėrė mė lehtė thirrjet telefonike. Qė tė mos ketė nevojė tė flitet nė dorė, thirrjet mund tė kryhen edhe me anė tė dėgjueseve Bluetooth.

WristFone do tė paraqitet nė dy versione – nga metali i pandryshkshėm dhe nė kombinimin nė mes plastikės dhe lėkurės. SIM kartela vendoset nėn bateri, derisa mbėshtetet edhe dėrgimi i porosive tė zakonshme dhe MMS si dhe dėgjimi i radiostacioneve FM. Fotoaparati i integruar ka rezolucion prej dy megapikselas, celulari ka 512 megabajt intern, por merret edhe kartela microSD me kapacitet prej 1 GB. Kohėzgjatja e deklaruar e baterisė ėshtė katėr orė bisedė.

Nė tregun amerikan WristFone arrin mė 15 qershor me ēmim tė rekomanduar tė shitjes prej 400 dollarėsh.

_________________
Back to top Go down
View user profile
 
WristFone – celular rreth dore
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Njė orė mėsimi nė njė shkollė tė mesme amerikane, rreth krijimtarisė sė shkrimtares Kozeta Zylo
» Kleriku arab: Toka nuk rrotullohet rreth diellit
» Anton Nikė Berisha: Rreth disa shkarjeve tė dr. Shaban Sinanit pėr kėngėt tona kreshnike
» Pėrsiatje rreth romanit: "Njė vit i brishtė" i shkrimtarit Halit Shamata

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Qendra e Forumi :: Lajmet e Portalit-
Jump to: