PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Samsung Impression arrin nė treg

Go down 
AuthorMessage
Ghetto Gold
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 1400
Location : AdminCP
Job/hobbies : Couter Strike
Thanks : 3
Pikėt : 4164
Registration date : 2008-07-09

PostSubject: Samsung Impression arrin nė treg   Tue Apr 07, 2009 4:52 amCelulari i ri i kompanisė Samsung me ekran tė madh dhe tastierė nė tėrheqje ka nisur shitjen nė Shtetet e Bashkuara tė Amerikės.
Samsung Impression ka dalė nė shitje nėn ombrellėn e AT&T, e kur do tė paraqitet, dhe nėse do tė paraqitet nė tregun tonė, nuk e dimė. Mirėpo, ajo qė na intereson ėshtė ekrani i tij AMOLED prej 3.2 inēėsh. Rezolucionin e ka 400 x 240 piksela, e duket se edhe punon shkėlqyeshėm.

Nga karakteristikat tjera vlen tė pėrmenden mbėshtetja pėr HSDPA e Bluetooth 2.0, 190 megabajt tė memories interne me mundėsi tė zgjerimit me anė tė kartelave tė memories microSD dhe fotoaparati me rezolucion prej tre megapikselash.

_________________
Back to top Go down
View user profile
 
Samsung Impression arrin nė treg
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Qendra e Forumi :: Lajmet e Portalit-
Jump to: